لوگو انجمن علمی مطالعات نهج البلاغه ایران

تماس با ما

02135910000

آدرس دفتر ما

تهران - پونک

گـزارش چهارمین مـجمـع عمومی انجمن مطالعات نهج البلاغه ایران

❅ مجمع عمومي انجمن مطالعات نهج البلاغه ايران در روز چهارشنبه مورخ ١٧ بهمن ماه ١٣٩٧ در سالن اجتماعات دانشگاه پيام نور برگزار گرديد.
❅ در اين مجمع که با حضور با شکوه اعضاي هئيت علمي دانشگاههاي کشور و اساتيد دانشگاهها و دانشجويان کارشناسي ارشد و دکتري همراه بود، پس از تلاوت آياتي از قران کريم و پخش سرود جمهوري اسلامي ايران آغاز شد.

❅ آيت ا…سيد جمال الدين دين پرور رئيس محترم انجمن اولین سخنران مجمع بودند که طي سخنانی به بيان اهميت و ضرورت توجه در نهج البلاغه و معارف بلند آن پرداختند و اهمیت تشکیل انجمن های علمی را در حوزه‌ی نهج البلاغه یاد آوری شدند.

❅ و سپس دكتر سيد علي علم الهدي نائب رئيس محترم انجمن ضمن خوش آمد گویی به مدعوین و تشکر از کلیه‌ی بزرگوارانی که تا کنون در فعالیت های انجمن همراهی داشته اند درباره ي برنامه ها و فعاليت هاي انجمن كه در سالهاي گذشته تا کنون انجام شده بود توضيحاتي را دادند .

❅ دكتر فاطمه سعيدي دبير محترم انجمن سومين سخنران مجمع بودند.
ایشان در ابتدا با اشاره به این نکته که کتاب گرانبهای نهج البلاغه مجموعه‌ی عظیمی از معارفی است که تمام ابعاد مختلف زیست انسانی را در برمیگیرد به بیان شعار انجمن که عبارت از:
“نهج البلاغه، دانشگاه زيست مطلوب انساني” است، اشاره نمودند و با معرفی چارت تشکیلاتی انجمن، برنامه ها وفعاليتهاي آتي انجمن را براي تحقيق علمي اين شعار اعلام كردند.
در ادامه، ایشان كانال هاي مختلف ارتباط با انجمن مطالعات نهج البلاغه ایران را براي دعوت وهمكاري از تمام اساتيد و دانشجويان علاقه مند به حوزه‌ی علوم و معارف نهج البلاغه که در سراسر کشور هستند، را معرفي نمودند .

❅ در ادامه کار گروه شمارش آرا، با نظارت بازرس وزارت علوم، تحقيقات و فناوري تشکيل شد و کانديدهاي محترم، رزومه‌ی علمی خود را بیان کردند و راي گيري انجام شد و سپس آراء شرکت کنندگان در جلسه عمومی شمارش شد و نتيجه ي انتخابات اعلام گرديد.

❅ که بدین شرح است

١- حجت الاسلام سيد جمال الدين دين پرور
٢- جناب آقای دکتر سيد علی علم الهدی
٣- جناب آقای دکتر محمد هادی امين ناجی
٤- جناب آقای دکتر محمود واعظی
٥- جناب آقای دکتر محمود كريمی بناد كوكی
٦- جناب آقای دکتر بخشعلی قنبری
٧- جناب آقای دکتر محسن قاسم پور راوندی
٨- سرکار خانم دکتر فاطمه سعيدی
٩- سرکار خانم دکتر فتحيه فتاحی زاده
١٠- جناب آقای دکتر محمد پارچه باف دولتی

❅ بازرسان منتخب

١- جناب آقای دکتر ناصر نيستانی
٢- سرکار خانم الهام توكلی زاده
٣- جناب آقای دکتر محمد عترت دوست

❅ و الحــمدلله رب العالمـین.

اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *