لوگو انجمن علمی مطالعات نهج البلاغه ایران

تماس با ما

02135910000

آدرس دفتر ما

تهران - پونک

برگزاری دومین جلسه هیئت مدیره انجمن علمی مطالعات نهج البلاغه ایران در سال ۱۳۹۹

دومین جلسه هیئت مدیره ی انجمن علمی مطالعات نهج البلاغه ایران در تاریخ اول مهرماه ۱۳۹۹ با حضور اعضای هیئت مدیره:

آیت الله سید جمال الدین دین پرور، دکتر سید علی علم الهدی، دکتر محسن قاسم پور راوندی، دکتر محمد هادی امین ناجی، دکتر محمد پارچه باف دولتی، دکتر فاطمه سعیدی، دکتر فتحیه فتاحی زاده، و دکتر محمود کریمی بنادکوکی زاده، برگزار گردید.

در این جلسه دکتر فاطمه سعیدی، دبیر انجمن، در ابتدا، گزارشی از استقبال با شکوه اعضای هیئت علمی، دانش آموختگان دکتری و کارشناسی ارشد و دانشجویان مقظع تحصیلات تکمیلی در تمامی استان های کشور برای عضویت رسمی در انجمن ارایه دادند و سپس با بیان این خبر که به زودی سایت انجمن علمی مطالعات نهج البلاغه ایران افتتاح خواهد شد از فراهم آمدن بستری مناسب برای نشر معارف علوی در جامعه ی دانشگاهیان خبر داد.

ایشان با ابراز خرسندی از دریافت درخواست های متعدد از شهرهای مختلف کشور: یزد، اردبیل، ارومیه و اصفهان، برای اعطای نمایندگی شعب انجمن، به طرح درخواست نمایندگی شعبه ی اصفهان پرداختند و اعضای هیئت مدیره پس از بررسی های لازم با افتتاح این شعبه، به عنوان دومین شعبه ی انجمن در کشور موافقت نمودند.

شایان ذکر است در این جلسه، مراسم معارفه دکتر حبیب الله حلیمی به عنوان نماینده ی شعبه ی مازندران، با حضور اعضای هیئت مدیره انجام شد و با اهدای حکم ایشان از سوی رییس انجمن، اولین شعبه انجمن علمی مطالعات نهج البلاغه ایران به طور رسمی در استان مازندران آغاز به فعالیت نمود.

اخبار مرتبط