لوگو انجمن علمی مطالعات نهج البلاغه ایران

تماس با ما

02135910000

آدرس دفتر ما

تهران - پونک

آغاز رسمی فعالیت های شعبه اصفهان انجمن مطالعات نهج البلاغه ایران

💢آغاز رسمی فعالیت های شعبه اصفهان انجمن مطالعات نهج البلاغه ایران

📌تاکنون چهار نشست توسط این شعبه برگزار شده است:
نشست اول: برگزاری شورای سیاستگذاری انجمن در مورخ ۹۹/۱۰/۳۰ در سالن شورای معاونت پژوهشی دانشگاه اصفهان و با حضور مسؤولان استانی و دانشگاه ها. و اهم مباحث آن نیز عبارت بود از معرفی و آشنایی با انجمن، اهمیت پرداختن به سیره علوی در حوزه آکادمیک و بیان نقطه نظرات و پیشنهادات کاربردی حاضرین.

📌نشست دوم: برگزاری جلسه نماینده محترم شعبه، جناب دکتر شاملی با رئیس موسسه نهج البلاغه اصفهان در تاریخ ۹۹/۱۱/۸ که وابسته به حوزه علمیه اصفهان می باشد، و نیز نماینده شهر اصفهان، در مجلس شورای اسلامی و امام جمعه موقت اصفهان و رئیس دانشکده اهل بیت «ع»، دانشگاه اصفهان در آن جلسه حضور داشتند و با آشنایی با انجمن و اهداف آن، حاضرین به ارائه نظرات خود پرداختند و مقرر گردید که رئیس موسسه نهج البلاغه گزارشی مبسوط از شرح اقدامات در زمینه های همکاری با انجمن ارائه نمایند.

📌نشست سوم: برگزاری جلسه با حضور رئیس خانه نهج البلاغه اصفهان، با نماینده ی محترم شعبه اصفهان در مورخ ۹۹/۱۱/۲۳
و سید علا الموسوی رئیس موسسه العقیله عراق نیز میهمان این نشست بودند. اهم موضوعات مطرح شده در جلسه، انعقاد تفاهم نامه میان طرفین در خصوص همکاری موسسات فعال در زمینه سیره علوی در عراق، با شعبه اصفهان بوده است.

📌نشست چهارم: برگزاری جلسه با حضور رئیس انجمن و روسای دانشکده و مرکز پژوهشی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان، در مورخ ۹۹/۱۱/۲۵ اعضای محترم ضمن ارائه نقطه نظرات، به ارائه گزارشی از اقدامات اخیر و اهداف پیش رو پرداختند. و تفاهم نامه همکاری میان مرکز پژوهشی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان و شعبه ی اصفهان انجمن مطالعات نهج البلاغه ایران تهیه و تنظیم گردید.

اخبار مرتبط